Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 716 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Historie


Zdokumentovaný původ Albánců Tisk Email

Sobota, 14. září 2013 / prof. dr Kaplan BUROVIĆ, akademikPráci na vědecké pravdě o původu Albánců, které jsem věnoval celý svůj život, jsem započal před 55 lety v době mých studiích. Podrobně jsem ji představil ve svém díle KDO JSOU ALBÁNCI?, které vyšlo v Ženevě v roce 2007. Vysvětlil jsem v ní svoji vědeckou tezi a vidím, jak se v rozporu s ní vyjadřují někteří z našich vědců, kteří nejenže nezmiňují moji práci, dokonce ani moje jméno, ale pomíjejí ji, jakoby neexistovala, nebo - jako se u nás říká - je jim zcela ukradena.

 

Všechny je předčil Dr. Jovan I. Deretić, kterého jsem jedním svým článkem kolegiálně upozornil přes Internet novine Serbske na neudržitelnost jeho teze o původu Albánců, ale jak vidím na internetu (jako příklad uvádím Glas Diaspory), jsou i další, kteří se mi postavili, aniž by snesli vědecké důkazy. Využívám této příležitosti a děkuji Makedonské akademii věd a umění, že moje albanologické teze směle zanesla do své Encyklopedie, přijala je a na jejich základě v Makedonii, distancujíc se od všeho, co bylo uvedeno dříve, zdravě kráčí na cestě vědecké pravdy.

Celý článek...
 
Goraždevac: deset let od vraždy srbských dětí Tisk Email

Středa, 14. srpna 2013Uplynulo deset let od vraždy dvou a zranění čtyři srbských děti v Goraždevci u Peće. Za tento zločin se nikdo dodnes nezodpovídal.

V kostele Svaté Bohorodičky v Goraždevci se v 11 hodin byla sloužena vzpomínková mše za Ivana Jovoviće a Pantelije Dakiće.

Zádušní mši sloužil vladyka (biskup) Theodosije a zúčastnil se jí i ředitele Kanceláře pro Kosovo a Metochii Aleksandar Vulin, což neoficiálně oznámilo Radio KIM.

Celý článek...
 
UDÁLOSTI, NA KTERÉ SE NESMÍ ZAPOMENOUT Tisk Email

Úterý, 25. června 2013 / Prof. Dr. Rajko Doleček, DrSc.Červen 1942 byl pro Čechy smutný měsíc, když byly jednotkami SS zničeny Lidice a Ležáky a povražděno v Lidicích 340 mužů, žen i dětí a vxosadě Ležáky 44. Ve stejném měsíci, ale až v roce 1944, povraždily jednotky SS ve Francii v Oradour-sur-Glane prakticky veškeré jejich obyvatelstvo (642 mužů, žen a dětí). O těchto událostech se ví po celém světě. Mnohem méně známé jsou masakry srbského obyvatelstva vxNezávislém státě Chorvatsko (NDH) během války 1941-45 prováděné chorvatskou fašistickou zločineckou organizací ustašů (ustašovců). Šéfem státu NDH byl válečný zločinec Ante Pavelić, který se v dubnu 1941 po zničení Jugoslávie a po letech exilu vxItálii ujal vlády v Chorvatsku.

Celý článek...
 
Fakta o Kosovu, která musí znát celý svět. Tisk Email

Pátek 21. června 2013 / Zoran VlaškovićVšechny zločiny albánských separatistů a tak zvaného Nezávislého Kosova jsou příkladem porušování pravidel platných mezi civilizovanými národy a v demokracii, trvají od roku 1999 do současnosti.

To, co dělají Srbům Albánci a tzv. nezávislé Kosovo v srbských provinciích Kosovo a Metochie po roce 1999 je nehumánní a antidemokratické. S ohledem na historii lidstva to můžeme srovnat jen s divošstvím. Zločiny proti Srbům a Srbsku jsou činěny s blahosklonným požehnáním některých členů Evropské unie, a to především těch zemí, které mají v této evropské organizaci největší vliv. Že je tomu tak, nejlépe ilustrují skutečnosti z území, díky kterým by se měl celý demokratický svět stydět.

V roce 1999 byli z Kosova a Metochie Srbové vyhnáni z 314 míst.

Pouze ve třech z celkových 30 okresů nedošlo k etnickému „vyčištění“ srbských míst. Byly to okresy Leposavić a Zvečan na severu Kosmetu*/ a Štrpce na úplném jihu Kosmetu, i když i v těchto okresech byla srbská sídla napadána.

Celý článek...
 
VÁLKA – Vlastní vzpomínky - Kolaterální ztráty Tisk Email

Čtvrtek, 20. června 2013 / Prof. Dr. Rajko Doleček, DrSc.Vícedenním leteckým bombardováním Bělehradu (06. dubna 1941) zahájilo Německo útok na Jugoslávii. Bomby a požáry zabily kolem 5 000 lidí, poškodily až zničily na 6 000 domů. Chorvatská města Němci nebombardovali. Při leteckých spojeneckých anglo-amerických útocích (měly být jen na vojenské cíle v Bělehradě, hlavně na nádraží) na Velikonoce 16. a 17. dubna 1944 zahynulo téměř 4 000 lidí. „Koberec“ bomb zasáhl „omylem“ obytné a vilové čtvrti. Hodně lidí zemřelo pro nepřipravenost na útok, chybou spojeneckých pilotů (minuli cíl o 2 kilometry), špatné zásobení zdravotnickým materiálem v okupovaném Srbsku.

Po vypuknutí války a po bombardování Bělehradu Německem přestala dodávka

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL